The Kingdom of Ernor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Kingdom of Ernor

The Kingdom of Ernor
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release.

Go down 
+20
Rainmaker
Eleynthis
Aggroz
toi
Cloudsong
zagtul
stephen91
StunningIsBad
Naep
R!ce B0wl
ceresi
Assassynn
Gothika
Monk
Midland
Heats
drni2
Putto
tehholydiver
Buddhist
24 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Gswizzle

Gswizzle


Posts : 1
Join date : 2008-09-04
Age : 36
Location : miami

Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release.   Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 4:06 am

im down, only cause the game reminds me of swg when it was good.
Back to top Go down
tilc

tilc


Posts : 1
Join date : 2008-11-01

Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release.   Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 6:27 am

Can i join =( /whimper
Back to top Go down
Buddhist
Admin
Buddhist


Posts : 54
Join date : 2008-08-02
Age : 33
Location : Maryland

Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release.   Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 11:40 am

tilc wrote:
Can i join =( /whimper
omg of course <3333

as long as you aren't in jail E>
Back to top Go down
http://thekingdomofernor.omgforum.net
Snail

Snail


Posts : 10
Join date : 2008-08-13
Age : 114
Location : ??

Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release.   Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 4:20 am

toi wrote:
i am down like a clown

Charlie Brown.
Back to top Go down
Sponsored content





Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release.   Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release. - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Official list of all people joining TKoE in Darkfall upon release.
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Darkfall Release, and some game info
» TKoE on WCM
» The TKoE clan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Kingdom of Ernor :: Gaming :: Darkfall-
Jump to: